Visací zámek - Tisk

Poprázdninová Kotelna

Zápis z koncertu v RC Kotelna, Litomyšl, 3.9.1999

Litomyšlská Kotelna 3.9.1999

Tak skončily prázdniny a taky první dny školy. Převážná část lidí, který choděj do RC Kotelna v Litomyšli, jsou právě šprťáci z internátních škol a buď si narychlo nedokázali zorganizovat účast no koncertě, nebo se o něm narychlo vůbec nedověděli, nebo na ty tři dny vůbec nepřijeli do školy. Nebo byli v Litomyšli, o koncertě věděli a přesto nepřišli.

Prostě účast byla oproti předchozím koncertům Visáčů v Kotelně mizivá a sešlo se zhruba 100 lidí. Visáči se ale nedali slabou účastí odradit a představení zahájili starýma peckama Domovnice, Kanárek, Stánek, Strategický ústup, .... Za chvíli se po parketě proháněl místní pošuk Bohouš, kterej pogoval po parketě už před koncertem na U2 z repráků. Postupně se parket zaplnit a tancovala polovina lidí v klubu. Největší náhul byl v druhý půlce na osvědčený taneční songy Cigára a Traktor.

Koncert byl jako vždycky super - až na tu účast. Co vím, tak upadá i na koncertech dalších skupin, že by konec punku v Čechách?

Na závěr jedna zpráva ze zákulisí - Visáči maj připravený písničky na nový CD, zkoušej je a přístí rok se snad nový CD objeví.

6.9.1999