Visací zámek - Tisk

REPORTÁŽ PSANÁ POZDĚ V NOCI Z KONCERTU V JILEMNICI 21.2.2003

LOKova reportáž z koncertu, 24.2.2003

REPORTÁŽ PSANÁ POZDĚ V NOCI Z KONCERTU V JILEMNICI 21.2.2003

NA KONCERT VZ JSEM SE TĚŠIL OD DOBY CO NA WEBU PROBĚHLA AKTUALIZACE KONCERTŮ A PLÁNOVAL SETKÁNÍ S TOUTO ABSULUTNÍ LEGENDOU. V DEN KONCERTU 21.2.2003 / TEDY NA CHLUP PŘESNĚ 19 LET OD ŽOFÍNA/ MI ZAVOLAL PŘÍTEL NA TELEFONU DOKY A OVĚŘIL ZDA JDU. UJISTIL JSEM HO, ŽE ANO A ZÁMEK MÁM JIŽ PŘIPNUTÝ NA DRUHÉM KNOFLÍKU DŽISKY TEDY NA LEVÉ STRANĚ. POŽÁDAL JSEM HO ZDA BY SE TEL. NESPOJIL SE ŠTĚTINÁČEM A OVĚŘIL ČAS PŘÍJEZDU PADLOCKŮ. UČINIL TAK A MÁ U MĚ DLE DOHODY PIVO. PAK UŽ JSEM ČEKAL NA SVÉ IDOLY PŘED KLUBEM S ŽÁDOSTÍ O PODPIS CÉDÉČEK.

ŠTĚTINÁČ MĚ POZVAL DO ŠATNY A IHNED ZAŘÍDIL PODEPSÁNÍ TEDA KROMĚ MIRKA DUŠÍNA HRÁČE NA FOUKACÍ HARMONIKU, KTERÝ ÚDAJNĚ NĚKDE BROUSIL SVAHY HOR. JEHO PODPIS JSEM ZÍSKAL POZDĚJI.

PO VSTUPU DO ŠATNY JSEM STUHL HRŮZOU, ČAKAL JSEM PROHNUTÉ RAUTOVÉ STOLY, ZNAČKOVÝ ALKOHOL A KUŘIVO. NIC. ŠTĚTINÁČ POPÍJEL JAKOUSI VODU A JEDINÝ HONY POKUŘOVAL CIGARETU NEZNÁMÉ ZNAČKY. MÍR A KLID. TO MĚ OPĚT UTVRDILO V TOM CO JSEM DÁVNO TUŠIL , SKROMNÁ PARTA SKVĚLÝCH MUZIKANTŮ, KTERÉ SPOJUJE PŘEDEVŠÍM KAMARÁDSTVÍ, RECESE A HLAVNĚ HUDBA.

SAVEC MI PŘIVEZL OBJEDNANÉ 2 CD LIVE AT AKROPOLIS. DÍKY PANE MOTÝLEK. JAKSI TAKSI NEZNÁM BYLI OTVÍRÁKEM VEČERA A CELKEM TO ŠLO. ZÁMCI PROSLULÍ SVÝM LADĚNÍM LADILI A ŠPERKOVALI ZVUK PŘI CIKÁNCE OVŠEM BEZ FRONTMANA HONYHO. ÚDEREM 23.05 HODIN VŠE ZAČALO. HONY SE KONEČNĚ NA DRUHOU ŠTĚTINÁČOVU VÝZVU DOSTAVIL. VÝBĚR SKLADEB BYL PESTRÝ. SPOKOJENOST POD PÓDIEM BYLA BOUŘLIVĚ APLAUDOVÁNA. V PRŮBĚHU KONCERTU SE PŘIDAL I OLDA ŘÍHA VE VŠICHNI MI LHALI. TÉMĚŘ V SAMÉM ZÁVĚRU NEČEKANĚ ZASPÍVAL I SÁM MISTR V JEHO GOOD BYE.

V PŘÍDAVKU ZAZNĚL JEŠTĚ NEODMYSLITELNÝ KARIBSKÝ PUNK A BOHUŽEL DOMŮ.

AUTOR ČLÁNKU SI NEDĚLÁ NÁROK NA HONORÁŘ ZA JEHO ZVEŘEJNĚNÍ, PROTOŽE JE SÁM, TÉŽ SKROMNÝ.

poslal LOK, 24.2.2003